Dárek pro aktivní Zpravodaje Zelené vlny

6. březen 2017 15:59

Dopravu komplikovalo počasí i v druhém měsíci roku 2017. Na naší nové bezplatné lince call centra Zelené vlny 800 553 553 jsme obdrželi více než 4 100 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou důležitým zdrojem pro komplexní dopravní vysílání.

Za měsíc ÚNOR byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a dárkový balíček se zajímavou audio knihou, termohrnkem a dalšími drobnými dárky získávají:

Kutěj Rostislav, Klatovy,
Sedláček Karel, Dobřany,
Slavík Jindřich, Praha

a Radek Vondrák, Telč.

Přehled volání za ÚNOR
Celkem přijato telefonátů4 122
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů1., 2. a 27.12.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Čtěte také

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio