Havlova Audience pro aktivní Zpravodaje

12. leden 2015 11:25

I v průběhu posledního měsíce roku 2014 jste nám volali aktuální dopravní informace. V prosinci jsme přijali více než 2 700 telefonátů a tři nejaktivnější Zpravodaje Zelené vlny opět odměňujeme. Děkujeme vám za celoroční přízeň a těšíme se na spolupráci i v roce 2015!

Tentokrát výhercům posíláme DVD Audience, hru Václava Havla s nepřekonatelným Pavlem Landovským a skvělým Josefem Abrhámem. Do balíčku přidáváme Putování s pravěkými zvířaty a také další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo reflexní vestu.

Za měsíc PROSINEC byli nejaktivnějšími Zpravodaji a knížku s dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Bárta Jiří, Praha,
Müller Libor, Liberec,

a Radil Jan, Přerov
.

Přehled volání za PROSINEC od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 740
Počet Zpravodajů, kteří zavolali464
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů1., 2. a 19.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio