Jarošova Cesta vzhůru pro aktivní Zpravodaje!

7. prosinec 2015 10:13

V listopadu bylo na silnicích rušno. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás zaznamenali více než 3 300 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou cenným zdrojem pro naše dopravní zpravodajství.

Tentokrát aktivním listopadovým Zpravodajům Zelené vlny posíláme DVD Radka Jaroše Cesta vzhůru: film o zdolávání vrcholů země a života. Radek Jaroš si jako první Čech a teprve patnáctý člověk na světě splnil horolezecký sen a zcela unikátně za přítomnosti kamery vystoupal na poslední z nejvyšších hor světa K2, která mu chyběla do tzv. Koruny Himálaje. K DVD přikládáme Radkem Jarošem podepsaný kalendář Z Vysočiny na Everest a do balíčku jsme přibalili i další drobné dárky, např. škrabku s rukavicí nebo reflexní pásky.

Cesta vzhůru, Radek Jaroš

Za měsíc LISTOPAD byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a DVD Cesta vzhůru společně s podepsaným kalendářem a dalšími drobnými dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Doskočil Mato, České Budějovice,
Musil Petr, Brno,

a Staněk Martin, Praha.

Přehled volání za LISTOPAD od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 314
Počet Zpravodajů, kteří zavolali489
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů30., 23. a 18.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio