Karel Kryl zazpívá našim aktivním Zpravodajům Zelené vlny

11. listopad 2014 15:45

I druhý podzimní měsíc bylo na silnicích rušno. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme od vás zaznamenali 4 030 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou cenným zdrojem pro naše dopravní zpravodajství. A třem nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny zasílání jako poděkování dárkový balíček.

Tentokrát výhercům posíláme nové CD + DVD "Karel Kryl - 70". Jedná se o záznam koncertu, který Český rozhlas pořádal v dubnu 2014 v pražské Lucerně. Byl to speciální koncert k nedožitým 70. narozeninám Karla Kryla a ve vyprodané Lucerně zazněly legendární Krylovy písně. Při koncertu se podařilo natočit kvalitně nejen zvukové, ale i obrazové záběry, proto vychází celý projekt nejen na CD, ale i DVD. Do balíčku přidáváme také další drobné dárky.

Za měsíc ŘÍJEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Coufal Jiří, Velké Meziříčí,
Novotný Radek, Brno,

a Rys Luděk, Oskořínek.

Přehled volání za ŘÍJEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů4 030
Počet Zpravodajů, kteří zavolali596
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů16., 29. a 1.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Pokud jste se nenašli mezi oceněnými a máte rádi dobré divadelní představení, můžete využít slevu na vstupném. Přehled divadel, se kterými jsme vyjednali slevy na představení i v roce 2014, najdete zde.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio