Odměňujeme aktivní dubnové Zpravodaje Zelené vlny

17. květen 2017 11:03

Aprílové počasí přineslo dopravní komplikace na celém území České republiky. Celkem jsme obdrželi více než 5 300 telefonátů, z toho přes 1 300 telefonátů bylo od našich Zpravodajů Zelené vlny. Děkujeme, že nám voláte na bezplatnou linku call centra Zelené vlny 800 553 553 a pomáháte nám vytvářet komplexní dopravní zpravodajství. Třem nejaktivnějším Zpravodajům posíláme dárkový balíček.

Za měsíc DUBEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a dárkový balíček s hrníčkem, termohrnkem a dalšími drobnými dárky získávají:

Bělík Ondřej, Třebíč,
Havelka Lubomír, Liberec a
Vrátil Pavel, Jihlava.

Přehled volání za DUBEN
Celkem přijato telefonátů5 340
Od Zpravodajů Zelené vlny přijato1 368
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů13., 18. a 26.4.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Čtěte také

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

Call centrum Zelené vlny
autor: min
Spustit audio