Romantika pro Zpravodaje Zelené vlny

9. březen 2015 15:27

I v průběhu druhého měsíce roku bylo na silnicích rušno. Na naši bezplatnou linku 800 12 20 12 jsme zaznamenali 1 880 telefonátů. Děkujeme za vaše hlášení aktuálních dopravních informací, které jsou cenným zdrojem pro naše dopravní zpravodajství. A třem nejaktivnějším Zpravodajům Zelené vlny zasílání jako poděkování dárkový balíček.

Tentokrát snad uděláme radost i partnerkám Zpravodajů Zelené vlny. Do balíčku jsme totiž přibalili knížku "Ten, který odešel" od britské spisovatelky Lucy Dawson. Po přečtení této knihy už pro vás Facebook nikdy nebude tím co dřív. Přikládáme i nové CD úspěšné autorky literatury pro ženy Alexandy Potter s názvem "Není přání jako přání", kterou vtipně namluvila herečka Jana Stryková. Do balíčku přidáváme také termohrnek Zelené vlny, praktické reflexní pásky a další drobné dárky.

Za měsíc ÚNOR byli nejaktivnějšími Zpravodaji a DVD s knížkou, termohrnkem a dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Uhlík Josef, Brod nad Dyjí,
Vávra Karel, Brno

a Veselý Přemysl, Ostrava
.

Přehled volání za ÚNOR od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů1 880
Počet Zpravodajů, kteří zavolali376
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů9., 2. a 6.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio