S námi Zpravodajové Zelené vlny nezmrznou!

6. únor 2014 11:21

Zima v průběhu ledna udeřila naplno a na silnicích bylo opět rušno. První měsíc roku 2014 jsme od vás obdrželi 2 337 telefonátů. Děkujeme, že se svým aktivním přístupem zapojujete do projektu dopravního Zpravodaje Zelené vlny a pomáháte nám získávat přesnější dopravní informace.

Třem Zpravodajům Zelené vlny posíláme jako poděkování za jejich lednovou aktivitu termohrnek, škrabku s rukavicí, mikinu a další drobné dárky.

Za měsíc LEDEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a dárek od nás získávají (v abecedním pořadí):
Hynová Kateřina, Praha,
Macháček Petr, Mrač a
Pátek David, Hustopeče u Brna.

Přehled volání za LEDEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů2 337
Počet Zpravodajů, kteří zavolali442
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů21., 22. a 27.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Pokud jste se nenašli mezi oceněnými a máte rádi dobré divadelní představení, můžete využít slevu na vstupném. Přehled divadel, se kterými jsme vyjednali slevy na představení i v roce 2014, najdete zde.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio