Se Zelenou vlnou za fotbalem

5. březen 2019 13:19

Konec prvního jarního měsíce přinesl výraznou změnu v počasí, sníh, déšť a s tím spojené dopravní komplikace na celém území České republiky. Nejvíce telefonátů jsme od našich Zpravodajů Zelené vlny obdrželi poslední dva březnové dny a tři nejaktivnější jsme opět odměnili.

Tentokrát jsme udělali radost fotbalovým příznivcům české reprezentace do 21 let. Zpravodajové se mohli těšit na přátelské utkání České republiky s Portugalskem, které se konalo 31. března v Praze. Každému jsme poslali čtyři lístky, takže věříme, že i s přáteli si fotbalovou atmosféru i přes nepříznivé počasí užili.

Za měsíc BŘEZEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a lístky na fotbalové utkání od nás získali (v abecedním pořadí):

Macháček Petr, Mrač,
Němeček Zdeněk, Hradec Králové

a Zimmermann Patrik, Praha
.

Přehled volání za BŘEZEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 235
Počet Zpravodajů, kteří zavolali620
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů31., 30. a 18.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio