Se Zelenou vlnou za fotbalem!

6. říjen 2015 09:47

Po skončení prázdnin bylo v září na silnicích opět rušno. Na naší bezplatné telefonní lince 800 12 20 12 jsme zaznamenali více než 3 632 telefonátů, z toho přibližně polovina z nich byla od našich Zpravodajů Zelené vlny. Děkujeme za vaše telefonáty a třem aktivním z vás posíláme jako poděkování dárek.

Tentokrát posíláme nejaktivnější Zpravodaje Zelené vlny na utkání kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy mezi českým týmem a Tureckem. Zápas se bude konat v Praze na Letné 10. října. K lístkům přidáváme také tričko s logem Zelené vlny.

Za měsíc ZÁŘÍ byli nejaktivnějšími Zpravodaji Zelené vlny a vstupenky na utkání s tričkem od nás získávají (v abecedním pořadí):

Brodský Zbyšek, Želiv
Ludvík Roman, Jiřice u Humpolce,

a Dvořák Petr, Praha.

Přehled volání za ZÁŘÍ od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 632
Počet Zpravodajů, kteří zavolali540
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů18., 25., 17 a 29.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio