Top 5 Zpravodajů Zelené vlny pojede na autosalon do Lipska!

7. květen 2014 13:44

V dubnu jsme na bezplatnou linku 800 12 20 12 přijali od řidičů více než 3 300 telefonátů. Děkujeme všem za aktivní přístup, který nám pomáhá vytvářet kvalitní dopravní zpravodajství. Tentokrát odměníme pět nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny a posíláme jim jako poděkování lístky na největší německý autosalon do Lipska!

Největší německý autosalon v Lipsku se uskuteční 31. května – 8. června 2014 a nabídne návštěvníkům nejzajímavější trendy automobilového světa z bezprostřední blízkosti. Podrobnější informace o autosalonu najdete zde.

Za měsíc DUBEN byli nejaktivnějšími Zpravodaji a lístky na autosalon s dalšími dárky od nás získávají (v abecedním pořadí):

Baier Zdeněk, Liberec,
Houška Stanislav, Jílové u Prahy,

Ludvík Roman, Jiřice u Humpolce,
Potocký Michal, Jesenice u Prahy
a Vondrák Radek, Telč.

Přehled volání za DUBEN od našich registrovaných dopravních Zpravodajů
Celkem přijato telefonátů3 372
Počet Zpravodajů, kteří zavolali551
Dny, ve kterých bylo přijato nejvíce hovorů30., 17. a 24.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili, a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Pokud jste se nenašli mezi oceněnými a máte rádi dobré divadelní představení, můžete využít slevu na vstupném. Přehled divadel, se kterými jsme vyjednali slevy na představení i v roce 2014, najdete zde.

Chcete se i vy stát našima očima na cestách a pomáhat nám vytvářet co nejpřesnější dopravní zpravodajství? Přihlašte se do projektu dobrovolného dopravního Zpravodaje Zelené vlny. Přihlašovací formulář najdete zde.

autor: min
Spustit audio