Odměnili jsme nejaktivnější v březnu

29. duben 2005 18:44

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v březnu se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v březnu zavolali tito zpravodajové:

David Kratochvíl, Velká Bíteš
Václav Martínek, Praha 4
Jan Průša, Praha 8
Petr Schmitt, Praha 7
Tomáš Slaný, Praha 5

Celkem jsme v březnu přijali 4558 telefonátů, z toho 1310 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 462 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio