Odměnili jsme nejaktivnější v červenci

6. srpen 2004 23:07

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní zpravodaje, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších za červenec se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v červenci zavolali tito zpravodajové:

Antonín Piskáček , Praha 5
Pavel Kahún, Ivančice
Jan Průša, Praha 8
Miroslav Hrabec, Buchlovice
Ing. Pavel Dudík, Prostějov

Celkem jsme v červenci přijali 6135 telefonátů, z toho 1372 od registrovaných dopravních zpravodajů. Informace o dopravě nám zavolalo 553 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní zpravodaje vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: dka
Spustit audio