Odměnili jsme nejaktivnější v květnu

13. červen 2005 11:58

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatné linky callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance nebo ABA v květnu zavolali tito zpravodajové:

Ondřej Němec, Praha 1
Dušan Pospíchal, Smiřice
Jiří Řičica, Kladno
Radek Schütz, Uherské Hradiště
Petr Uhlíř, Pardubice

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 5670 telefonátů, z toho 821 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 369 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio