Odměnili jsme nejaktivnější v listopadu

13. prosinec 2004 14:57

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v září se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v listopadu zavolali tito zpravodajové:

Jaroslav Vimr, Brandýsek
Karel Janoušek, Česká Třebová
Václav Martínek, Praha 4
Martin Sedláček, Ostrava-Hrabůvka
Jiří Řičica, Kladno

Celkem jsme v listopadu přijali 6714 telefonátů, z toho 1487 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 550 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio