Odměnili jsme nejaktivnější v prosinci

4. leden 2006 22:26

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku 800 12 20 12 callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance v prosinci zavolali tito zpravodajové:

Václav Dubský, České Budějovice
Miroslav Gala, Praha-Letňany
Dalibor Gold, Brno
Roman Heine, Most
Jaroslav Majerčík, Brno

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 2501 telefonátů od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 723 našich dobrovolných spolupracovníků. Nejvíce jste volali 16. a 19. prosince.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio