Odměnili jsme nejaktivnější v říjnu

13. listopad 2006 20:38

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku 800 12 20 12 callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance v říjnu zavolali tito zpravodajové:

Jan Černo, Jihlava
Jakub Fridrich, Veselý Žďár
Antonín Jurek, Rudná u Prahy
Zuzana Vošická, Havlíčkův Brod
Patrik Zimmermann, Brno 3

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 2.448 telefonátů od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 676 našich dobrovolných spolupracovníků. Nejvíce jste volali 26., 24. a 10. října.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio