Odměnili jsme nejaktivnější v srpnu

17. září 2004 22:10

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní zpravodaje, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v srpnu se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v srpnu zavolali tito zpravodajové:

Evžen Dvorský, Uničov
Roman Běhálek, Mariánské Lázně
Tomáš Slaný, Praha 5
Pavel Rulc, Žďár u Mnichova Hradiště
František Říha, Liberec

Celkem jsme v srpnu přijali 4199 telefonátů, z toho 1146 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 488 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: dka
Spustit audio