Odměnili jsme nejaktivnější v únoru

7. březen 2006 09:55

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku 800 12 20 12 callcentra Českého rozhlasu a Global Assistance v únoru zavolali tito zpravodajové:

Evžen Dvorský, Uničov
Jan Mrkvička, Tasovice u Znojma
Petr Novák, Dolní Břežany
Konstantin Šilin, Zlín
Josef šulc, Praha 4

Celkem jsme v tomto měsíci přijali 2169 telefonátů od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 722 našich dobrovolných spolupracovníků. Nejvíce jste volali 7., 9. a 10. února. Sedmý únorový den byl rekordní i za celou dobu projektu - v ten den zavolalo 199 Zpravodajů ZV více než 370krát, ve špičce jste volali v průměru každé dvě minuty. (Důvodem byla sněhová kalamita s vážnými nehodami na dálnicích i dalších komunikacích.)

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 12 20 12. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio