Odměnili jsme nejaktivnější v září

22. říjen 2004 11:40

S koncem měsíce jsme jako obvykle podle dat z telefonní ústředny vyhodnotili dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny, kteří nám zavolali nejvíce informací o dopravní situaci. Pětice nejpilnějších v září se může těšit na drobné dárky.

Nejvíce informací na bezplatnou linku callcentra Českého rozhlasu a ABA v září zavolali tito zpravodajové:

Josef Šulc, Praha
Jindřich Kalous, Nová Ves pod Pleší
Radek Schütz, Uherské Hradiště
Jiří Mráz, Zlatá Koruna
Stanislav Houška, Jílové u Prahy

Celkem jsme v září přijali 5786 telefonátů, z toho 1735 od registrovaných dopravních Zpravodajů Zelené vlny. Informace o dopravě nám zavolalo 605 našich dobrovolných spolupracovníků.

Vycházíme ze srovnání telefonních čísel, pod kterými jste u nás registrováni, s údaji o volajícím na telefonní ústředně. Proto je důležité, abyste nám hlásili jakékoliv změny svých telefonů. Jinak by se mohlo stát, že cenu místo vás dostane někdo jiný, protože nám voláte z čísla, které jste nám nenahlásili a my je tudíž neznáme. Stejně tak nám nezapomeňte sdělit změny poštovních adres, abychom vám mohli ceny v pořádku doručit.

Nejaktivnější dobrovolné dopravní Zpravodaje Zelené vlny vyhodnocujeme každý měsíc. Proto neváhejte a kdykoli se na našich silnicích či ulicích měst setkáte s nějakými dopravními problémy či komplikacemi, volejte 800 124 000. Už příště můžete být mezi oceněnými i vy.

autor: jkr
Spustit audio